Festivaly

 • Festival Hrady CZ startuje na Točníku historicky poprvé s Arakainem a Lucií Bílou

  Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní tour uzavře na slovenském hradě Červený kameň. Páteční program na Točníku nabídne koncerty Richarda Müllera, kapel Horkýže Slíže, Visacího zámku či Vypsané Fixy a dalších interpretů, v sobotu se mohou fanoušci letní hradní tour těšit zcela poprvé na Arakain s Lucií Bílou, skupinu Mig 21 nebo Tomáše Kluse, který v létě na Hradech vystupuje zcela exkluzivně.

  více
 • DJ Solomun zakončí Metronome festival ve velkém stylu.

  Jeden z největších DJs současné evropské scény Solomun svým setem celý festival uzavře. A protože tak nebude mít kam chvátat, mezi řečí nám slíbil minimálně tříhodinový set. Je zaděláno na největší dance party letošního léta!

  Vezměte samotné základy house, okořeňte je moderními postupy a soundem a dostanete to, čím se SOLOMUN dostal na vrchol současné evropské house scény. Jeho vášeň pro hudbu se za léta jeho působení zrcadlí v nesčetných produkcích, remixech (od Lany del Rey po Paula Kalkbrennera) a DJ setech, díky kterým byl v roce 2012 magazínem Mixmag zvolen DJ roku.

  více
 • Festival Hrady CZ oznamuje kompletní program s Richardem Müllerem, Tomášem Klusem, Mig 21, Arakainem a Lucií Bílou a dalšími in

  Kompletní program svého třináctého ročníku oznamuje festival Hrady CZ. Ten svou hradní "šňůru" odstartuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Bezdězu, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní tour uzavře na slovenském hradě Červený kameň. V průběhu léta budou moci fanoušci na jednotlivých hradních zastávkách zhlédnout kromě jiných koncerty takových kapel a interpretů, jako jsou například Tomáš Klus, Mig 21, Arakain & Lucie Bílá, Richard Müller, Horkýže Slíže, Mandrage nebo Rybičky 48.

  více
 • Zažijte Mořevkomoře - sla(v)nosti Bretaně 26. - 27. 5. na Lodi Tajemství na Smíchovské náplavce

  „Když nemáme oceán, uděláme si vlastní!"

    

  Pohodovou přímořskou atmosféru francouzské Bretaně si budete moci vychutnat 26. a 27. května na Lodi Tajemství na festivalu Mořevkomoře. Čeká na vás cidre, palačinky a hlavně skvělé koncerty francouzských i českých kapel, na kterých se bude pořádně tančit. 

  více
 • Premiéra společného představení 420PEOPLE a Eastman na festivalu TANEC PRAHA 2017 - choreograf Sidi Larbi Cherkaoui poprvé tvoř

  Společný projekt 420PEOPLE a souboru Eastman ikony současné taneční scény Sidi Larbi Cherkaouiho je jednou z nejočekávanějších událostí festivalu TANEC PRAHA 2017! Šest let po prvním setkání choreografa Cherkaouiho s uměleckým šéfem 420PEOPLE Václavem Kunešem se neuvěřitelné stalo skutkem: 4. a 5. června ve 20:00 na Jatkách78 tanečníci 420PEOPLE stanou na jevišti bok po boku tanečníků Eastman ve zcela novém díle, které Cherkaoui tvoří speciálně pro tuto příležitost. Premiéra společné choreografie v dramaturgii letošního festivalu doplňuje taneční událost sezony, jíž je uvedení Cherkaouiho díla Fractus V ve Foru Karlín. 

  více
 • Komedy Fest 2017 - hvězdy humoru (opět) v Plzni 28. 5. - 3. 6. 2017

  Západočeská Plzeň se opět promění v město humoru. Od 28. května do 3. června 2017 se zde uskuteční už 4. ročník KOMEDY FESTU. Sjedou se sem hvězdy českého tradičního i novodobého humoru. Zváni jsou tak všichni, kteří se rádi baví, smějí a chtějí se potkat s těmi, kteří humor šíří! 

  více
 • Bardzo fajný festival na plátně i na talíři

  Bardzo fajný festival svěžích polských filmů slaví tři roky a roste! Letos se na plátně představí 5 celovečerních filmů, animované filmy pro děti a na talíři k zakousnutí bude výstava komiksů a filmových plakátů, a afterparty s DJ Morgianou. Polské filmové dobroty se servírují od čtvrtka 1. do neděle 4. prosince v pražském letenském Biu Oko a nedalekém baru Cobra. 

  více
 • Blíží se ČESKÝ ROZHLAS JAZZ FEST!

  Jazzdock vás ve středu 23.11. zve na křest nového CD bubeníka Otto Hejnice, nebo na některý z koncertů hráče na Hammond organ Ondřeje Pivce a jeho kapely Organic Quartet! Koncertů bude celkem 5 ve dnech 25. - 27. listopadu. Více info v naší sekci program.


  Zde ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=jOpv-UttPlI 

  více
 • Festival Jazz On5 se blíží!

  Po sedmi úspěšných ročnících se festival JAZZ ON 5 stal neodmyslitelnou součástí podzimní kulturní nabídky městské části Praha 5, potažmo celého hlavního města a v širším kontextu i České republiky. Ve spolupráci s W&M Production a s podporou MČ Praha 5 a Ministerstva kultury chystáme již 8. ročník této hudební přehlídky jazzových, bluesových i dalších interpretů a také několika workshopů. Chtěli bychom přiblížit divákům to nejlepší ze současné světové hudební scény. Proto jsme oslovili velmi zajímavé interprety zejména z USA, Francie, Norska, Švýcarska, Velké Británie, Nizozemska, Itálie a ČR. 

  více
 • Blíží se festival Jazz On5 v Jazz Docku

  19. - 23. 10. 2016. Po sedmi úspěšných ročnících se festival Jazz On 5 stal neodmyslitelnou součástí podzimní kulturní nabídky městské části Praha 5, potažmo celého hlavního města a v širším kontextu i České republiky. Ve spolupráci s W&M Production a s podporou MČ Praha a Ministerstva kultury chystáme již 8. ročník této hudební přehlídky jazzových, bluesových i dalších interpretů a také několika workshopů. Chtěli bychom přiblížit divákům  to nejlepší ze současné světové hudební scény a proto jsme oslovili velmi zajímavé interprety zejména z  USA, Francie, Norska, Švýcarska, Velké Británie, Nizozemska, Itálie  a ČR.

  více
 • Sobotní ochutnávku festivalu SOUNDTRACK Poděbrady navštívilo více než deset tisíc lidí!

  Letošní festivalový trailer nového Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady si nenechalo ujít více než deset tisíc návštěvníků tohoto oblíbeného lázeňského města. Hlavní program sobotního odpoledne, soustředěný v lázeňském parku a na přilehlé kolonádě, patřil všem věkovým kategoriím, nejvíce si však užili rodiče s dětmi. Hudba zněla z několika scén, na kterých se střídali kapely i sólisté, pestrý program zahrnoval i školu tanga a swingu, multimediální prostor s hudebními nástroji nebo exkluzivní předpremiéru nejnovějšího Spielbergova animáku podle Roalda Dahla Obr Dobr. 

  více
 • Festival Hrady CZ začíná tento pátek na hradě Točník, hlavní hvězdou bude poprvé kapela Kabát

  Dvanáctý ročník letního kulturního festivalu Hrady CZ letos odstartuje v pátek a sobotu 15. a 16. července na hradě Točníku. Hlavní hvězdou festivalu je letos kapela Kabát, kterou si fanoušci budou moci poslechnout na všech zastávkách festivalu v sobotu před půlnocí. V pátek se festivalový areál u hradu Točník se dvěma pódii otevře v 16 hodin, první koncert vypukne již v půl šesté a fanoušci se mohou těšit na kapely a interprety Mandrage, Monkey Business, Pražský výběr nebo Xindla X či Rytmuse a Vladimira 518 ve speciálním „hradním" setu. O sobotní hudební program se postarají například kapely No Name, Divokej Bill či Mňága a Žďorp a další skupiny a interpreti. Během léta bude festival putovat vždy v pátek a sobotu po českých a moravských hradech Kunětická hora, Švihov, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bouzov a Bezděz. Letos poprvé se také pod názvem Slovenské hrady zastaví a svou pouť ukončí 10. září na hradě Červený Kameň na Slovensku. Permanentky na festival lze ještě do dne před akcí zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu. 

  více
Na začátek « 1 2 3 4 5 6 9 13 17 » Na konec