Na novou desku Bad Time For Gentlemen naváže kapela Monkey Business jarním turné

Na loni v říjnu vydanou desku Bad Time For Gentlemen naváže kapela Monkey Business stejnojmenným klubovým turné po českých a slovenských městech. Na první koncert se fanoušci mohou těšit už 9. února v Bratislavě, sedmnáctku vystoupení kapela završí tradičním koncertem v pražských Žlutých lázních 23. května.

 

 

Na jarní turné zve neotřelou poetickou formou baskytarista kapely Monkey Business Pavel Mrázek: Těžko je se vyhnout klišé, když tiskovku člověk píše. Jak vtipně pozvat na koncerty? Je práce skoro pro experty. Vzít to zkrátka-nuda stranou, neotrávit řečí planou. Nuže k věci, moji milí. Dozvíte se v malé chvíli, že po klubech jedem šňůru, kde uzříte divů fůru. Hrát začneme v únoru a navštívíme mnohé kraje. My dřeli až do úmoru, zvlášť noty, rytmus, dury, maje. Zahrajem jak starý kousky pro slečny i jejich klouzky. Zahrajem i z nový desky se srdcem a hlavně hezky. Na své si přijdeš, věc je jistá, ať Turek jsi, či jehovista."

 

Po komplikovaném zranění nohy, kvůli němuž nemohla absolvovat prosincové koncerty v Lucerna Music Baru, se na jarní turné obzvlášť těší zpěvačka kapely Monkey Business Tereza Černochová. „Letos už máme za sebou kapelnické soustředění, na kterém jsme se na koncerty skvěle naladili. Těšíme se na naše fanoušky a ti se zas můžou těšit na písničky z nového alba," říká Černochová.

  

Monkey Business turné Bad Time For Gentlemen 2019

9. 2. Bratislava - Ateliér Babylon

15. 2. Frýdek-Místek - Stoun

16. 2. Ostrava - BrickHouse DOV

1. 3. - Olomouc - Sklub

9. 3. - Mariánské Lázně - Club Na Dvorku

15. 3. - Humpolec - Hell klub

16. 3. - Děčín - klub Kotva

22. 3. - Havířov - klub Stolárna

23. 3. - Boskovice - Sokolovna

5. 4. - Plzeň - Depo 2015

6. 4. - Karlovy Vary - Lidový Dům

13. 4. - Kolín - MSD Kolín

26. 4. - Krnov - Kofola klub

27. 4. - Vsetín - 3 opice

3. 5. - Litomyšl - Kotelna

4. 5. - Klatovy - Bistro Vlaštovka

23. 5. - Praha - Žluté lázně

Kontakty

www.monkeybusiness.cz

 

 

Publikováno 12. 02. 2019 v rubrice Hudba