V Milovicích odstartoval největší drum & bassový festival světa Let It Roll 2023

V prostorách bývalého vojenského letiště Boží Dar ve středočeských Milovicích ve čtvrtek začal festival Let It Roll 2023. Návštěvníky největšího drum & bassového festivalu na světě přivítal nabitý hudební program, v rámci kterého vystoupilo několik desítek interpretů z celého světa. Na otevření hudebního areálu festivalu v 16:00 čekaly stovky nedočkavých návštěvníků a celkově se v areálu v průběhu prvního večera vystřídalo na 20 000 fanoušků žánru. Spousta z nich každoročně míří právě do Milovic, a to z více než 100 zemí světa.

Programu prvního večera vévodily sestavy několika známých zahraničních hudebních vydavatelství - britské giganty UKF a Hospital Records doplnily alternativní značky Symmetry Recordings, a také holandští Blackout Music. Vrcholem čtvrtečního programu bylo vystoupení jednoho z nejúspěšnějších producentů žánru, britského Wilkinsona. K němu se přidali i další zahraniční hvězdy jako Black Sun Empire, Fox Stevenson, London Elektricity, Metrik nebo Modestep. Hudební produkce pak proběhla na 6 různých designových pódiích, díky jejichž netradičnímu vzhledu se proslavil po celém světě.

Festival kromě bohatého hudebního programu, v rámci kterého se vystřídalo přes 240 umělců, nabídl i pestrý odpolední doprovodný program, od netradičních sportů a organizovaných pohybových aktivit, až po odpočinkovou zónu a wellness. 

Páteční večer totiž lákal na otevření obřího hlavního pódia, kde kromě vystoupení hlavních hvězd v čele se Sub Focusem, britskou dvojkou Koven a rakouskou čtveřicí Camo & Krooked B2B Mefjus & Daxta, proběhla také proslulá festivalová Opening Ceremony.

Publikováno 07. 08. 2023 v rubrice Festivaly