AC/DC SE VRACEJÍ S OČEKÁVANÝM NOVÝM ALBEM POWER UP

AC/DC vydají 13. listopadu 2020 své sedmnácté studiové album POWER UP. To se stane po dlouhých šesti letech první novou nahrávkou a je k dispozici k předobjednání už nyní:

https://acdc.lnk.to/PWRUP-PO

Aby fanoušci věděli, co na novém albu očekávat, kapela zveřejnila singl Shot In The Dark, na kterém se podíleli Angus Young [lead guitar], Brian Johnson [lead vocals], Cliff Williams [bass guitar], Phil Rudd [drums] a Stevie Young [rhythm guitar], všichni samozřejmě s legendárními cylindry na hlavě. Singl doprovází i krátký film "Family Motto", ve kterém hraje Gary Cole ve své roli Reese Bobbyho v klasické komedii Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby.

Pro toto album kapela povolala zpět svého oblíbeného producenta Brendana O'Briena, se kterým už spolupracovala na albu Black Ice v roce 2008 a Rock Or Bust v roce 2014. Dvanáct nových skladeb hrdě přiznává typický sound kapely a všechny její silné stránky na něm samozřejmě najdeme.

POWER UP  bude k dispozici v několika formátech tak, aby byli uspokojeni všichni fanoušci. Kromě digitální verze vyjde album také na CD a deluxe edicích. Sběratelská deluxe verze je ultimátní formát pro nejvěrnější fanoušky. Když zmáčknete tlačítko na boku boxu, rozsvítí se neonový nápis AC/DC a ze zabudovaného reproduktoru se rozezní singl Shot In The Dark. Uvnitř boxu najdeme kompletní CD s dvacetistránkovým bookletem a exkluzivními fotografiemi, USB kabel, který nám umožní připojit se a zůstat nabitý tak, abychom mohli po neomezenou dobu používat i display. 180gramový vinyl vyjde v základní verzi, i v různých limitovaných verzích po celém světě.

AC/DC jsou v roce 2020 zpátky! Připrave se teď na Power UP!

TRACKLISTING:

1.     Realize

2.     Rejection

3.     Shot In The Dark

4.     Through The Mists Of Time

5.     Kick You When You're Down

6.     Witch's Spell

7.     Demon Fire

8.     Wild Reputation

9.     No Man's Land

10.  Systems Down

11.  Money Shot

12.  Code Red

Publikováno 07. 10. 2020 v rubrice Hudba