Elektropopové trio Neřvi mi do ucha vydává první singl z chystaného alba a zve na podívanou bez konce ve svém podivném klipu

Československý hudební trojlístek Neřvi mi do ucha vypouští do světa Song 40, první singl z chystané druhé desky. Ničemu nerozumím, na nic se nesoustředím a je to zvláštní, zpívá se v refrénu. Pocit, který nejspíš někdy zažil každý, má i vizuální doprovod ve formě klipu.

 

 

Na  singlu, který odsýpá v melancholickém tanečním beatu, se stejně jako na chystané desce producentsky podílel Tomáš Tkáč(Pris, něco něco). Lehce surrealistický vizuální doprovod, kde děj probíhá po celou dobu paralelně ve dvou oknech, obstaral už tradičně Vojtěch Polák a Přízeň film.

 

Klip můžete vidět na YouTube a slyšet na Bandcampu.

 

Neřvi mi do ucha (CZ/SK, Divnosti) tvoří dvojice sourozenců Alžběta a Tobiáš a slovenská zpěvačka Martina. Zasněné i znepokojující texty se prolínají s elektronickými beaty, které v jejich podání zní  tanečně i zamyšleně, vesele i smutně. V roce 2018 vydali své První album, chystané Druhé album vyjde v únoru 2019 v nezávislém hudebním vydavatelství Divnosti.

 

 

Neřvi mi do ucha jsou:

Martina Valášková - zpěv

Alžběta Trusinová - klarinet, zpěv

Tobiáš Trusina - klávesy

Publikováno 19. 12. 2019 v rubrice Hudba