Elektronický projekt Tosca vydává nové album Going Going Going

Po třech letech od poslední desky Outta Here vychází na labelu K7 Records zbrusu nová nahrávka, kterou elektronický projekt Tosca nazval Going Going Going. Vrací se na ní ke svým kořenům a naživo jí představí 13. března v Lucerna Music Baru. 

Kolekce dvanácti písní vyšla 10. února a dvojice Richard Dorfmeister a Rupert Huber zde po mnohých dřívějších experimentech se strukturou písní a vokálů dává naopak šanci instrumentálním beatům a svému nezaměnitelnému zvuku. Stylově rozmanitá nahrávka nabízí výlety k house music, ambientní elektronice či funku, nicméně typický rukopis Toscy je zde pořád velmi dobře rozeznatelný. 

 

Poté, co vídeňské duo odehraje v Lucerna Music Baru svojí live show, převezme si tancechtivé publikum ještě Richard Dorfmeister se svým DJ setem. Aby bylo potěšeno nejen ucho, ale také oko, bude mít vizuály po celý večer na starosti Luzy Dreams. Akce je součástí koncertní série Conference.

 

Vstupenky jsou nyní v prodeji za 490 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, na GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě za 590 Kč.

 

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/539399082937151/

Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/tosca-goinggoinggoing-feat-tosca-live-richard-dorfmeister-dj-set/

Singl Export Import: https://soundcloud.com/k7-records/tosca-export-import

Stream nové desky: https://toscak7.bandcamp.com/album/going-going-going

Nový klip Export Import: https://www.youtube.com/watch?v=dWubBIu551M

 

http://toscamusic.com/

https://www.facebook.com/Tosca-47234438259/?fref=ts

Publikováno 13. 02. 2017 v rubrice Kluby