Řekni všem: Dope DOD jsou zpátky!

Zuřivost v srdci. Energie. Vztek. Řev a heavy beats. Dope DOD. Skit Vicious a Jay Reaper. Velkej a rozpolcenej a malej čert, co strašlivě zlobí. K tomu škodolibej DJ Dr. Diggles jako pán stínů, co se rád koupe v záři reflektorů. Když plivou oheň do mikrofonů, jejich DJ nepouští hudbu, pouští hrůzu! Zní, jakoby sílu vysávali z hroznů hněvu. No a teď jdou Dope DOD zpátky - 6. 4. v Lucerna Music Baru. Bu bu bu.

 

 

OK a co je novýho? Je tu novej agresivní soundtrack pro rok 2017. Mixtape Acid Trap. Chystaná deska s Onyx - Shotguns In Hell, ze který zatím přišel předkrm - video XXX a hmmm, chutná skvěle. Ale hlavně: Praha a Dope DOD, to je tradičně smrtící kombinace. Holandský rachot a Český národní tanec - monstr dupák? Spáleniště pódia od minula vlastně ještě doutná. Merch minule zmizel tak, že na další zastávku už putovali jenom prázdný kufry. Podpisy na rukou si možná někdo nechal obtáhnout a zvěčnit v lokálním tattoo salónu... Zkrátka přijít to 6. dubna rozdupat zas, to je otázka povinnosti, cti, života a smrti. 

 

Vstupenky budou v prodeji od 6. 2. 10:00 za 530 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal.


Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1336676159722295/

Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/dope-dod-nl-2/

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=-_iFd072g8o

https://www.youtube.com/watch?v=pCB3ccXH0lc

https://www.youtube.com/watch?v=MZcHlRQlvUk

https://www.youtube.com/watch?v=Z-zL_paDVTc

 

http://www.dopedod.com/

https://www.facebook.com/dopedoddopedod/
https://www.instagram.com/dopedodofficial/

 

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar

Publikováno 05. 02. 2017 v rubrice Kluby