Stroy pokřtí v pondělí v Lucerna Music Baru nový videoklip

Při poslední velmi vydařené návštěvě Lucerna Music Baru Stroy pokřtili své EP Like It Or Not, které natočili v Los Angeles s legendárním producentem Alainem Johannesem (Queens Of The Stone Age, Chris Cornell, Eagles Of Death Metal). V pondělí 27. června půjde rovněž o křest - konkrétně videoklipu na skladbu Undead, kterou najdete na výše zmíněném EP. Velkou změnou v kapele je post baskytaristy - do kapely se vrátil zakládající člen Marek Bero. „Uslyšíte premiérově i nový materiál, který budeme na podzim chtít hodit na desku, takže se máte na co těšit!", zve na koncert frontman Stroy Michal Skořepa. 

To vše se odehraje za podpory vynikajících The Atavists. Skupina, která vznikla teprve v roce 2014, letos vydala na internetu debutové album Bad Times a toto léto jí čeká šňůra po řadě českých festivalů včetně Colours of Ostrava. Zvuk kapely vychází z fůze vlivů surfových kapel šedesátých let, garážové psychedelie a hutných stoner-rockových riffů.

 

Vstupenky v předprodeji jsou za 200 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 250 Kč.

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1109643309082185/

 

 

Publikováno 22. 06. 2016 v rubrice Kluby