Naomi Adachi při práci ráda propojuje své vášně: Japonsko, herectví a videohry

Herečka, moderátorka, modelka, gamerka, studentka, napůl Češka a napůl Japonka... Naomi Adachi je zkrátka nepřehlédnutelnou dívkou mnoha zájmů a talentů. Charismatická třiadvacetiletá tmavovláska, kterou diváci Déčka ČT znají z pořadu Dva3, do nového roku vstoupí s mnoha plány, smělými vizemi a přáním, aby se jí podařilo realizovat dva nové projekty - pořad zaměřený na tipy a triky, jak si co nejvíce užít Tokio, a videoherní talkshow. 

„Protože je tatínek Japonec a maminka Češka, často  si připadám jako Japonka v Čechách nebo jako Češka v Japonsku. Díky rodičům jsem vždy měla tu možnost poznat oba dva světy a vidět jejich obrovské rozdíly. Ať už třeba v jídle, kultuře či celkové mentalitě lidí. Na základě předchozích projektů jsem se rozhodla, že bych ráda připravila nový pořad, který by Čechy připravil na (nejen turistickou) cestu do Japonska, konkrétně Tokia," říká Naomi Adachi.

Naomi Adachi (1995) zdárně absolvovala hereckou konzervatoř v Praze a nyní studuje na Karlově univerzitě obor divadelní věda. Odmalička chodila na kroužky - od baletu přes výtvarku až po hudebku, kde hrála na klavír a basu, ale nejvíce ji bavil dramatický soubor. V průběhu studia na konzervatoři si zahrála v několika českých a zahraničních reklamách, spolupracovala s japonskou televizí.  Po úspěšném castingu se stala moderátorkou magazínu o volnočasových aktivitách ZetBox na tehdy nově začínajícím kanálu Déčko České televize. Po skončení ZetBoxu byla k vidění v Planetě Yó a nyní provází magazínem o tvořivosti a počítačových hrách Dva3, který propojuje dvě její největší vášně - herectví a videohry. Aktuálně moderuje také Scratch Wars a jiné akce. Naomi se objevila v několika roličkách ve filmu a televizi (např. Fotograf, Na krátko, Na vodě), s oblibou se věnuje modelingu, předváděla třeba na Mercedes Benz Prague Fashion weeku, fotila pro Freshlabels, Footshop, ONYX vision a další, včetně několika japonských společností.

 

Kontakty

Naomi Adachi

instagram.com/naoleo

naochan.adachi@gmail.com

 

 

Publikováno 17. 12. 2018 v rubrice Ostatní