Ostatní

 • Hartig Ensemble a Musica Florea chystají premiéru: roztančený Mozart již 29. června

  Po loňské úspěšné premiéře empírového Beethovenova baletu Prométheovi lidé, aneb Moc hudby a tance se tvůrčí tým obrací k taneční hudbě Wolfganga Amadea Mozarta. Premiéra projektu, který společně uvedou Hartig Ensemble - Tance a balety tří století a orchestr Musica Florea ponese souhrnný název Mozartiana a uskuteční se 29. června 2017 opět ve dvoraně Lichtenštejnského paláce v Praze, kde vyroste Florea Theatrum: unikátní mobilní divadlo využívající principů barokní divadelní architektury. 

  více
 • Víkendový tip: Červnové Art Safari 32 – Hostina (především pro oči) ve Studiu Bubec v Praze-Řeporyjích

  Tradice oblíbených uměleckých festivalů Art Safari pokračuje! Art Safari

  s pořadovým číslem 32 a podtitulem Hostina se ve Studiu BubecPraze-Řeporyjích koná o víkendu 17. a 18. června. Hlavním tématem tentokrát bude, jak už název předznamenává, jídlo. 

  více
 • První dva modely bot PUMA FENTY by Rihanna Creeper roku 2017 už jsou tady, dlouhé čekání skončilo!

  Bílé kožené tenisky s charakteristickým černým pruhem jsou doplněny sestřičkami - černými Creeper Cracked Leather, které mají opravdu efekt popraskané kůže vytvořený pomocí patentované technologie.

  více
 • Tip na výlet pro dospělé, děti i školní skupiny: Expozice v českokrumlovských klášterech jsou zdrojem poučení a zábavy

  Unikátní komplex středověkých klášterů v Českém Krumlově nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do minulosti, atraktivní a srozumitelnou formou poznat středověký klášterní život.  

  více
 • Focus Home Interactive a Spiders představují ve videu své nové RPG GreedFall

  GreedFall je nejnovější RPG od Spiders, které je momentálně ve vývoji na PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra GreedGall, která byla oznámena během „le What's Next de Focus" minulý týden, dnes odhaluje svůj první teaser, jenž poodhaluje roušku kulis ze 17. století a atmosféru plnou magie. Jak je z videa patrné, Greedfall usiluje o velice jedinečný vizuální styl inspirovaný barokním uměním střední Evropy 17. století, neboť obsahuje velkolepé scenerie vyvedené sytými teplými barvami s tmavými podtóny.  

  více
 • Balet Národního divadla a oděvní design Heleny Fejkové ve dvou exkluzivních představeních BALLET & FASHION

  Pouze dvakrát bude na jevišti Nové scény k vidění speciální představení, módní show  BALLET & FASHION - 6. ledna od 17.00 a 20.00.

  BALLET & FASHION je důležitým momentem v dlouhodobé spolupráci uměleckého šéfa Baletu Národního divadla Petra Zusky a oděvní designérky Heleny Fejkové. Hudbou i tancem se pokusí přiblížit inspirační zdroje vybraných kolekcí z období posledních dvaceti let její tvorby. Diváci se mohou těšit nejen na choreografii a režii Zuzany Šimákové, ale také na tvůrčí vklad Petra Zusky věnovaný odkazu Egona Schieleho za hudebního doprovodu Kristíny Miháľové & The Gang a především na tanečníky Baletu Národního divadla. Nenechte si ujít nezapomenutelný zážitek z tance, hudby a módy!

  více
 • Cirque Du Soleil přiváží VAREKAI do Prahy

  Kritiky oslavovaná mezinárodní umělecká skupina Cirque Du Soleil se chystá poprvé v historii přivézt do České republiky svou mimořádnou produkci s názvem Varekai. Toto nadčasové představení Cirque Du Soleil bude možno zhlédnout v sérii čtyř exkluzivních show v pražské O2 areně od 19. 5. do 21. 5. 2017.

  více
 • Letošní kolekci Trash Made inspiroval svět pod hladinou moře. Na Designbloku představí nové brože, náušnice i vizitkáře

  Mořský svět se stal ústředním motivem letošní kolekce šperků a doplňků z vysloužilých elektrozařízení značky Trash Made. Ta se již posedmé zúčastní mezinárodní přehlídky designu a módy - Designblok 2016, která se letos uskuteční od 27. do 31. října v Praze. Expozice Trash Made návštěvníkům představí nejen nové brože z drátů nebo náušnice z LCD fólií, ale i čerstvou novinku - vizitkáře z hliníkových chladičů.


   

  více
 • Aňa Geislerová na londýnské premiéře filmu Anthropoid

  Včerejší slavnostní londýnskou premiéru válečného dramatu Anthropoid, přibližujícího jednu ze zásadních událostí československé historie,  si nenechalo ujít hned několik světových celebrit, mj. Noomi Rapace, Sharleen Spiteri nebo Eva Herzigová. 

  více
 • Kozí mejdan

  Ten letošní Kozí mejdan začíná ve čtvrtek 18. a potrvá do neděle 21. srpna a to na samotě Milkovice u Libáně okr.Jičín

  (mezi Kopidlnem a Sobotkou a zámky Dětenice a Staré Hrady).

   

   

  více
 • Zdeněk Piškula začíná brázdit taneční parket. Stane se nejmladším účastníkem soutěže StarDance

  Jen co se herec a zpěvák Zdeněk Piškula vrátil z měsíční studijně-poznávací cesty po USA, začíná čelit další výzvě. Jako dosud nemladší účastník se zapojí do populární taneční soutěže StarDance, jejíž osmou řadu odvysílá na podzim Česká televize. 

  více
 • Analog uzavře letošní sezónu

  Mezinárodní parta osmi přátel - výjimečně talentovaných akrobatů, tanečníků a hudebníků - se už potřetí potká na Jatkách78, aby vás chytila za srdce a zvedla ze židle. Poslední tři večery této sezóny naplní energický mix šílených akrobatických čísel, gagů, podmanivého zpěvu a progresivních rytmů. Závěrečným potleskem mejdan teprve začne... 

  více
Na začátek « 1 2 3 4 5 7 10 12 » Na konec